Jak se do Martinického paláce dostanu?

MHD – Tramvaj č. 12, 23, 32 – stanice Brusnice, ze zastávky 2 minuty pěšky.

Je možný parking?

V areálu Martinického paláce není možné parkování, parkovat lze na modrých zónách na Hradčanském náměstí za poplatek dle tarifu.

V kolik hodin konference začíná?

Vstup do areálu Martinického paláce bude umožněn každý den od 8:00 hodin, kdy bude probíhat registrace. Program konference začíná každý den 28. 2. – 1. 3. 2023 od 9:00 hodin.

V kolik hodin konference končí?

Konference končí každý den v 18:00 – 19:00 hodin. Změna programu vyhrazena.

2. 3. 2023 Networking after party 18:00 – 24:00 hodin.

Mohu přijít na konferenci i po zahájení?

Ano, program konference je celodenní a závisí na Vás, jaké časové bloky programu si zvolíte. Registrace u vstupu probíhá každý den od 8:00 hodin, program konference každý den začíná v 9:00 hodin. Registrovat se tak u vstupu můžete po celý den.

Jak mi bude umožněn vstup na akci?

Vstup na akci bude umožněn pouze s platnou vstupenkou, kterou obdrží návštěvník od pořadatele e-mailem. Vstupenku můžete při vstupu použít v elektronické i tištěné podobě. Stačí přiložit QR kód ke čtecímu zařízení u naší obsluhy.

Po kontrole vstupenky návštěvník obdrží v místě konání akce akreditaci, na základě které se bude během celé akce prezentovat. 

Vstup do areálu Martinického paláce bude umožněn každý den od 8:00 hodin.

Neobdržel/a jsem e-mailem vstupenku:

Pokud jste neobdrželi na Váš udaný e-mail vstupenku, zkontrolujte nejdříve SPAM. Pokud jste ji nenašli, kontaktujte info@enigoo.cz, 461 049 232.

Mohu si koupit na místě vstupenku?

V místě konání již není možné koupit vstupenku.

Co je součástí vstupenky?

  • Vstup na Technologic Festival (28. 2. 2023) nebo
  • Vstup IEC summit (1.–2. 3. 2023)
  • Catering & nápoje po celý den
  • Eventová aplikace pro 1 on 1 meetingy
  • Vstup na živé panelové diskuse & interakce s řečníky
  • Vstup na inspirující workshopy & side events
  • Networking after party 2. 3. 2023
  • Přístupy k videogalerii po skončení akce

Kde během akce najdu program?

Pro návštěvníky akce bude připravena eventová aplikace Eventee, která je bude provázet celou akcí. Najdete zde program, speakery, budete moci pokládat speakerům své dotazy, hodnotit jednotlivá vystoupení, budete mít kontakty na všechny registrované návštěvníky. Účastníci s platnou vstupenkou dostanou přístup do aplikace včas e-mailem před akcí. Aplikaci bude možné stáhnout i v místě konání akce.

Budu mít po akci přístup k videozáznamům z akce?

Jednotlivé záznamy z akce budou k dispozici na webových stránkách www.ecommercesummit.cz. Přístup do ní bude mít každý návštěvník pouze s platnou vstupenkou. 

Nemohu se zúčastnit, vrátíte mi peníze?

Je nám líto, ale peníze nevracíme. Můžete však přenechat své místo někomu jinému. O případné změně nás informujte emailem na info@enigoo.cz nebo telefonicky 461 049 232.