[ 22. 3. 2022 podle Lucia 0 Komentáře ]

ROBERT ŠUMAN

ESET_Šuman (1)

ROBERT ŠUMAN

ESET, Senior Detection Engineer

TOPIC: Historie a současnost kybernetické války na Ukrajině

Robert Šuman je detekčním inženýrem a zároveň vedoucím pražského výzkumného oddělení společnosti ESET, které se zaměřuje na analýzu malwaru, zjednodušeně počítačových virů. Kromě toho, že se věnuje vlastní analýze škodlivých kódů, zároveň o nich přednáší na odborných konferencích v České republice i zahraničí.

[ 22. 3. 2022 podle Lucia 0 Komentáře ]

JAROSLAV FABIÁN

Jaroslav Fabián

JAROSLAV FABIÁN

ESET, Marketing director

Vystudoval ekonomii, marketing a management, je certifikovaným PCC koučem ICF. Celý svůj profesní život věnuje objevování jedinečnosti firemních i osobních značek a jejího využití v komunikaci. Se svou vrozenou empatií a potřebou práce s lidmi v týmu nabízí brain-based koučování a trénování principů aplikované improvizace pro manažery a týmy. Žije se svou ženou a 2 dospívajícími dětmi v Praze společně se psem Korrou a 500 l nádrží s tlamovci z jezera Malawi. Miluje víno a pomalou plavbu lodí Holandskými kanály.

  • Ředitel marketingu ESET v ČR od roku 2005
  • Certifikovaný PCC kouč
  • Zakladatel improvizační skupiny Nepřipravení
  • Aktivní člen Mastermind klubu a Mezinárodní federace koučů ICF
  • Trenér na změnu a lektor Vím, co chci

[ 21. 3. 2022 podle Lucia 0 Komentáře ]

PETR CHALOUPKA

PETR CHALOUPKA 2

PETR CHALOUPKA

GreyCortex, CEO

TOPIC: Připravte se na kybernetický útok dřív, než přijde. A on přijde.

Před založením společnosti GREYCORTEX pracoval Petr několik let ve vedení týmů v AVG Technologies (nyní Avast) a později ve společnosti Comguard, kterou jako CEO vedl. Ve společnosti Konica Minolta Czech Republic zastával pozici CIO, kde se zabýval mimo jiné ochranou společnosti proti kybernetickým hrozbám.

[ 21. 3. 2022 podle Lucia 0 Komentáře ]

DANIEL GRABSKI (EN)

Photo_Daniel_Grabski

DANIEL GRABSKI (EN)

Amazon, AWS SeCBAT Lead, CEE

TOPIC: AWS Security Culture

Business Development Manager with +25 years of experience in ICT industry in advisory and sales of cloud computing solutions and consulting services. Experienced in working with enterprises, public-sector customers and partners in Poland, CEE and on EMEA markets which are at different stages and maturity of cloud transformation. Focused on understanding customers business needs and security challenges to building secure and resilient ICT infrastructure. At AWS I am working with public sector organizations in CEE through supporting digital transformation of our customers & partners that can’t be done without understanding of business case and security & compliance requirements to building secure and resilient ICT infrastructure. The challenging times we are experiencing currently are giving even more opportunity to make things happen, advising across different security and various scompliance regulations like cloud security, NIS directive and GDPR.

[ 21. 3. 2022 podle Lucia 0 Komentáře ]

PETR MACKO

Petr_Macko_photo (2)

PETR MACKO

Galaxy.Diamonds, Co-Founder

TOPIC: Myšlenka, kterou NFT trh potřebuje.

Ve svých patnácti letech založil Facebookovou stránku zaměřenou na zábavu, která k dnešnímu dni atakuje hranici 800.000 fanoušků. Po dokončení studií střední školy začal využívat a zdokonalovat své znalosti v on-line marketingu, přesněji řečeno v oblasti sociálních sítích. V průběhu let věnoval svůj čas mnoha marketingovým odvětví. Od roku 2020 se začal zaměřovat a zkoumat možnosti NFT trhu. Tato technologie jej nadchla natolik, že se rozhodl vstoupit do tohoto neprobádaného světa plného nespočet možností. Dnes je Petr, mimo jiné otec půl ročního syna, spoluzakladatelem projektu Galaxy.Diamonds, který přináší do světa NFT revoluční myšlenku. Za projektem spolu s ním stojí firma DIC SERVICES, která vyrábí a prodává diamantové šperky, a díky privátním investorům mohli vstoupit do Metaverse, kde budují luxury brand v oblasti NFT diamantových assetů.

[ 21. 3. 2022 podle Lucia 0 Komentáře ]

MICHAŁ KANOWNIK (EN)

Michał Kanownik - Prezes Zarządu

MICHAŁ KANOWNIK (EN)

ZIPSEE Digital Poland Association, President

TOPIC: Digital business faces a new environment. Impact of Digital Markets Act (DMA)

As the President of Digital Poland Association (ZIPSEE), he has been representing the largest manufacturers and distributors of electrical and electronic equipment in Poland for 14 years. Holds a position of Executive Board member at Digital Europe, a trade organization bringing together the biggest associations of ICT sector in Europe. Chosen by the minister of digital affairs in February 2019 to take a seat in the ministry’s Council for Digitization. He is an initiator of nationwide debates regarding changes in copyright law, taxing, environment protection as well as public procurement and cybersecurity. As a manager in IT and consumer electronics industry with many years of experience, he is actively engaged in development and promotion of digitization in Poland. He successfully supports substantive and honest discussion regarding member – companies of Digital Poland Association, which comprise a significant share of consumer electronics and IT industry investing in Poland.

[ 18. 3. 2022 podle Lucia 0 Komentáře ]

LUKÁŠ VOJÁČEK

LukášVojáček

LUKÁŠ VOJÁČEK

E15, Redaktor

V českých médiích působím od roku 2010. Mé články vycházely například v časopisech Ekonom, Epocha či Akta History revue. Posledně jmenovaný titul jsem vedl jako šéfredaktor. Publikuji také v anglickém jazyce. Značnou část svého života jsem strávil ve Velké Británii, proto se v deníku E15 věnuji převážně zahraničním tématům.

[ 18. 3. 2022 podle Lucia 0 Komentáře ]

VÁCLAV NEKVAPIL

vaclav-nekvapil

VÁCLAV NEKVAPIL

CEC Group, Managing Partner

Vaclav graduated in political science from Charles University in Prague in 2005, obtained a postgraduate qualification in public administration and diplomacy at the École nationale d’administration (ENA) in 2008 and Ph.D in politics from Charles University in 2013. He also possesses numerous other academic qualifications and experience, including a Marshall Memorial Fellowship in 2010. He has undertaken internships at the EU Institute for Security Studies in Paris; Transatlantic Security Studies in Bonn; the International Human Rights Institute in Strasbourg; and the Robinson-Martin Security Studies Programme at the Prague Security Studies Institute.

After 2004, Vaclav was for three years adviser to a member of the Czech Parliament, responsible for preparing materials for legislative work and public interventions, drafting papers, observing parliamentary committees, and arranging meetings. He was also Vice Chairman and Research Director of a think-tank, the Association for International Affairs (AMO), responsible for all research projects of the Association. At the Association, he headed a team of research fellows and was responsible for coordination of research activities and ran various international projects (Belarus, Ukraine, Egypt, Armenia), and maintained contacts with the media. For many years Vaclav served as vice-chair of the Supervisory Board of AMO.

After 2008, Vaclav became Executive Director for the Association for Communication in the Public Sector, where he was responsible for management of the organization, cooperation with partners and members, political parties, designing and preparing communication audits, research and training for civil servants, municialities as well as consultancy in marketing, PR and communication for senior politicians.

In 2010 Vaclav became Managing Director of the CEC Government Relations (CEC Group) Prague, Czech Republic.

[ 17. 3. 2022 podle Lucia 0 Komentáře ]

MATĚJ KAPOŠVÁRY

Matěj Kapošváry,Shopsys

MATĚJ KAPOŠVÁRY

Topic: Konec e-shopu na míru?

Shopsys, COO

Provozní ředitel společnosti Shopsys, jedničky na trhu individuálních e-commerce řešení pro největší online prodejce. Spolu s 80 kolegy je pro přední hráče strategickým i technologickým partnerem pro digitalizaci prodejů a úspěch v omnichannel světě. Stojí mimo jiné za magazínem pro e-commerce manažery EXEC a je autorem studie o budoucnosti e-commerce 2025. Aktuálně svou pozornost upírá na to, jak si díky omnichannelu mohou retaileři získat zpět to, co jim online vzal. Jsme na trhu již 17 let a od vývoje e-shopů na míru jsme se dostali k digitalizaci prodejů největších B2C a B2B hráčů, kterým pomáháme uspět v omnichannel světě. Pro naše klienty jsme spolehlivým full-service e‑commerce partnerem s nejlepšími technologiemi a mnohaletým know-how.

[ 17. 3. 2022 podle Lucia 0 Komentáře ]

PETR MANDÍK

PetrMandík

PETR MANDÍK

Loading… Co udělá rychlejší eshop s vaším businessem?

Petr se od roku 2005 pohybuje v digitálním businessu. Přes vlastní digitální agenturu se dostal ke startupům, kterým pomáhá dostat se na trh nebo vytvořit inovativní produkty a služby. Je jeden ze zakladatelů startupbox.cz a CMO storefrontx.io, nejvýkonnějšího PWA frameworku pro Magento.