[ 30. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

MARTIN PALIČKA

martin palička

MARTIN PALIČKA

Etnetera Group, CEO

Martin Palička stojí v čele společnosti Etnetera Core s roční přestávkou již deset let, v roce 2011 spoluzakládal Etnetera Group a v současné době je předsedou představenstva skupiny. Tu tvoří společnosti Etnetera Core, Etnetera Flow, Etnetera Motion, Etnetera Activate, Etnetera Sense.

Martin vystudoval VŠE v Praze, obor finance. V manažerské roli se dlouhodobě inspiruje myšlenkami tyrkysových firem, na jejichž principech staví jak motivaci zaměstnanců, tak samotné řízení firmy. V rámci skupiny byl zodpovědný např. za investice do společností Appsatori, Ulekare.cz, či Virtuplex. Pro své klienty realizuje Etnetera Group řadu velkých E-commerce projektů. V loňském roce vznikla v Etneteře samostatná ECOM divize.

[ 30. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

MILOŠ FELIX

milos_felix (1)

MILOŠ FELIX

Etnetera Flow, CEO

Miloš Felix působí v Etneteře od roku 2015, kdy tu prakticky na zelené louce začal budovat mobilní vývoj. Jeho tým se postupně rozrůstal až na současných cca 60+ lidí, jejichž otevřená kultura, agilní mindset, focus na kvalitu i nekonečná touha se učit pomáhají klientům k efektivnímu využívání mobilních nástrojů v rámci digitalizace jejich podnikání. Otázku jak předávat nabyté zkušenosti dál i jak získávat nejmladší talenty do týmů vyřešil Miloš v roce 2019 založením Mobilní akademie. Miloš se v IT pohybuje od roku 2004, mobilnímu vývoji se věnuje nepřetržitě od roku 2007. Kromě vlastní podnikatelské zkušenosti působil i na vedoucích pozicích v digitálních agenturách. Vedle Mobilní akademie také spoluorganizoval komunitu mDevTalks.

[ 29. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

VOJTĚCH BULÍŘ

vojtech_bulir

VOJTĚCH BULÍŘ

Smart Emailing, Co-Owner & CCO

[ 21. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

MARTIN KAČER

MARTIN KAČER

Etnetera Core, E-commerce division leader

V prostředí softwarového vývoje působí Martin od roku 1996, v Etneteře začínal v roce 2004 a od roku 2021 tu vede samostatnou ECOM divizi. Současně také působí na ČVUT Praha, kde v roce 2006 získal PhD titul v oboru informačních technologií.

Jeho současnou specializací je vývoj ECOM platforem, webových aplikací a systémových integrací. Před dvěma lety společně se svým týmem uvedl na trh novou Etnetera Ecommerce Platform (EEF), která pomáhá klientům stavět velká eshopová řešení na míru. Od loňského roku ho využívá například
klient SANITINO pro e-shop na více než 7 evropských trzích.

[ 21. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

JAN FORET

jan foret

JAN FORET

Wolt, General Manager

Jan Foret vede Wolt v České republice a na Slovensku z pozice generálního ředitele. Studoval na Mendelově univerzitě v Brně a na Colorado State University. Po studiu nastoupil do poradenské společnosti KPMG a před Woltem pomáhal zakládat investiční skupinu C2H.

[ 18. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

JAN HANZ NOVOTNÝ

jan_novotny

JAN HANZ NOVONTÝ

The Prague Castle Events, Founder & CEO

Zakladatel & CEO agentury The Prague Castle Events v Czech News Center. Agentura The Prague Castle Events exkluzivně dlouhodobě spolupracuje s Czech News Center a vyvíjí globální eventové formáty pro E15. Zejména eventy jako jsou Technologic Festival a největší mezinárodní hybridní event International Ecommerce Summit na Pražském hradě.

[ 16. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

MIROSLAVA BIREŠOVÁ

miroslava_biresova

MIROSLAVA BIREŠOVÁ

Kaufland.de, International Sales Manager for CZ/SK

Mirka od roku 2021 zastává pozici manažerky mezinárodního prodeje ve společnosti Kaufland Global Marketplace. Díky svým pracovním zkušenostem prokázala znalosti v oblastech e-commerce, uvádění na mezinárodní trh ve 13 různých zemích EU a oboustranných obchodních modelů. Pro Kaufland Global Marketplace Mirka získává nové prodejce z Česka a Slovenska pro obchody kaufland.de, kaufland.cz a kaufland.sk a zároveň zajišťuje podporu a optimalizaci výkonu stávajících partnerů.

[ 15. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

STEFAN CHIRIACESCU

stefan-chiriacescu

STEFAN CHIRIACESCU

eCommerce-Today.com, Founder & CEO

Zkušený konzultant informačních technologií s dlouholetou praxí v oblasti maloobchodu. Má zkušenosti s poradenstvím v oblasti e-commerce, online marketingu, vyjednávání, obchodního plánování, prodeje a průzkumu trhu. Zdatný odborník v oblasti informačních technologií, který absolvoval Akademii ekonomických studií v Bukurešti.

[ 14. 11. 2022 podle Martina 0 Komentáře ]

MARIJA MILASEVIC

marija_milasevict

MARIJA MILASEVIC

Euromonitor International, Senior Consultant

Marija Milasevic působí jako konzultantka ve společnosti Euromonitor International. Vystudovala bakalářský obor obchodní management na univerzitě ve Vilniusu a magisterský obor ekonomie na univerzitě Mykolase Römerise. Věnuje se strategické analytice a sleduje klíčové trendy a vývoj v oblasti služeb a platebního styku.

[ 14. 11. 2022 podle Martina 0 Komentáře ]

RÓBERT MÁTÉ

robert_mate_taxually_web

RÓBERT MÁTÉ

Taxually, Executive Vice President

Prodejte mi tohle pero. To je věta, kterou si v Taxually často spojujeme s Róbertem. Róbert Máté je výkonný viceprezident a zakládající člen společnosti Taxually. Je zodpovědný za celkovou produktivitu a efektivitu prodeje. Je klíčovým členem společnosti a úzce spolupracuje se Stefanem (generálním ředitelem) a odděleními technologií a inovací na řízení prodeje společnosti se zaměřením na dynamické tržní příležitosti a zlepšování v přístupu ke službám pro podniky. Jeho kariéra v oblasti DPH začala u společnosti KPMG se Stefanem po jeho boku a v průběhu let Róbert řídil obrovské množství podniků Marketplace a Enterprise od těch nejmenších až po ty největší. Díky tomu důkladně porozuměl výzvám a cestám k úspěchu různých společností. Když máte Róberta po svém boku, můžete si být jisti, že vaše firma je připravena růst.