[ 4. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

ROMAN DOBIÁŠ

roman_dobias

ROMAN DOBIÁŠ

Dognet, Country Manager

Roman se v e-commerece pohybuje již 13 let, Country Managerem affiliate sítě Dognet je od roku 2018. Digitální marketing zná z dlouholetých zkušeností jak z online marketingové a konzultační agentury, tak z pozice manažera e-shopu. Tento pohled a zkušenosti tzv. z druhé strany barikády a chápání strategie a cílů online marketingových aktivit využívá při hledání optimálních řešení affiliate kampaní klientů Dognetu.

Affiliate síť Dognet už více než 9 let profesionálně spravuje affiliate kampaně inzerentů v rámci celého CEE regionu. Aktuálně se staráme o více než 1000 kampaní a našim inzerentům zejména z řad e-shopů jsme přinesli více než 4 milionů objednávek v celkové hodnotě přes 6,7 miliárd Kč.

Spolupracujeme se všemi typy affiliate publisherů, ale zaměřujeme se hlavně na obsahové partnery s velkou přidanou hodnotu pro inzerenta. Ti u Dognet doručují 89 % návštěvnosti a 61 % ze všech objednávek.

Férovost, transparentnost, odbornost a rychlá komunikace jsou pro síť základními, klíčovými hodnotami. Zároveň pomáháme s rozvojem a optimalizací kampaní tak, aby inzerentům přinášely dlouhodobý a smysluplný výkon dle strategie, cílů a možností. A také kvalitní návštěvnost a konverze. Díky našemu přístupu nám svoji důvěru projevili např. Moebelix, Baumax, 4home, VOYO, Grizly, GATE, Dermacol a mnoho další.

[ 3. 11. 2022 podle Martina 0 Komentáře ]

JAN JELÍNEK

jan_jelinek

JAN JELÍNEK

Alensa, Marketing Director

Vede tým marketingu pro 31 zemí v Alense, jednom z největších online prodejců kontaktních čoček v Evropě. V online marketingu začínal v roce 2001 a v průběhu let pracoval na řadě projektů na českém trhu i v zahraničí, včetně několika úspěšných startupů, ecommerce i politických kampaní. Pracoval pro Elephant Orchestra, ČEZ nebo Neo@Ogilvy, kde měl na starosti klienty jako je IBM, Air Bank, Intersport či Nespresso. Některé z těchto kampaní získaly ocenění EFFIE nebo dosáhly na shortlist Cannes Lions.

[ 3. 11. 2022 podle Martina 0 Komentáře ]

MILAN ŠMÍD

milan_smid

MILAN ŠMÍD

Packeta Group, CMO

Do Packety přišel Milan Šmíd jako marketingový ředitel ze Seznamu, kde více než šest let úspěšně řídil služby Zboží.cz, Sreality.cz, Sauto.cz a Firmy.cz. Jeho hlavní prioritou je zavedení jednotné marketingové strategie ve všech firmách skupiny a pomoc Packetě stát se globální logistickou platformou pro celý svět.

[ 3. 11. 2022 podle Martina 0 Komentáře ]

JITKA DVOŘÁKOVÁ

jitka_dvorakova

JITKA DVOŘÁKOVÁ

CZC.cz, General Manager

Generální ředitelka CZC.cz s dvacetiletou zkušeností na evropském trhu působí v e-commerce od roku 2010. V letech 2019-2021 v rámci Mall Group současně řídila region Mall South ve slovinské Lublani. Jako generální ředitelka pro region Střední a Východní Evropy společnosti Philips se stala první ženou v evropském vedení. Věnuje se i přednášení na VŠE Praha.

[ 3. 11. 2022 podle Martina 0 Komentáře ]

JAN RŮŽIČKA

jan_ruzicka

JAN RŮŽIČKA

PPF Group, Chief External Affairs Officer

Je šéfem vnějších vztahů skupiny PPF. Posledních šest let žil v Asii odkud řídil reputaci skupiny Home Credit a její týmy v USA, Asii a Evropě. Předtím deset let pracoval pro českou vládu na ministerstvech kultury, spravedlnosti a zdravotnictví. Vystudoval Columbia University a University of Cambridge a na univerzitách v Asii a Evropě učí behaviorální ekonomii a fintech.

[ 3. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

LIBUŠE ŠMUCLEROVÁ

libuse_smuclerova

LIBUŠE ŠMUCLEROVÁ

Czech News Center, Chair of the Board of Directors

Předsedkyně představenstva a bývalá výkonná ředitelka Czech News Center, která se nyní věnuje strategii vývoje společnosti. V čele vydavatelství byla Libuše Šmuclerová generální ředitelkou od roku 2007. Na začátku kariéry pracovala v Československé televizi, v TV Nova a následně se soustředila na budování rodinného byznysu se svým tehdejším manželem, čímž byla síť klinik estetické medicíny Asklepion.

[ 2. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

JIŘÍ ŠTĚPÁN

jiří štěpán

JIŘÍ ŠTĚPÁN

Etnetera Sense, CEO

Je zakladatelem a CEO nové konzultační společnosti Etnetera Sense a současně členem představenstva Etnetera Group.

Jeho profesní dráha je dlouhodobě spojena se značkou Etnetera, přes dvacet let se zabývá tvorbou online a e-business projektů. Od programování, projektového řízení a datové analýzy dospěl k současné konzultační činnosti v nově založené Etnetera Sense. Ta patří do skupiny firem Etnetera Group a svým klientům nabízí expertní podporu v projektech digitální transformace. Jiří je velkým nadšencem pro data a datové analýzy, v minulosti dokonce založil a vedl společnost Etnetera Activate, kde byl tahounem řady projektů pro klíčové zákazníky v oblasti retailu, bankovnictví nebo telekomunikací. Právě e-commerce a finance nyní tvoří jádro jeho nové konzultační činnosti. Vystudoval FEL ČVUT v oboru informatika a výpočetní technika.

[ 2. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

TOMÁŠ BRAVERMAN

tomas_braverman

TOMÁŠ BRAVERMAN

Heureka Group, CEO

V čele Heureky pro Česko a Slovensko působí Tomáš už od roku 2013, od roku 2019 šéfuje také největšímu nákupnímu rádci a cenovému srovnávači ve střední a východní Evropě Heureka Group. Ve všech devíti zemích Heureka Group dohlíží Tomáš na strategický rozvoj a hladký chod. Jeho cílem je posilovat pozici lídra evropské e-commerce.

[ 2. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

TOMÁŠ ŠEBEK

tomas_sebek

TOMÁŠ ŠEBEK

uLékaře.cz, Founder & Partner

Tomáš je český chirurg a propagátor digitalizace zdravotnictví. Spoluzakladatel projektu uLékaře.cz, portálu online poradenství a systém objednávání pacientů.

[ 21. 10. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

DANIEL HEJL

daniel_hejl

DANIEL HEJL

Productboard, CTO a Co-Founder

Daniel je technický ředitel a spoluzakladatel společnosti Productboard. Než se spojil s Hubertem Palanem, aby společně vybudovali společnost od základů, působil Daniel jako Senior Software Developer ve společnosti Trumaker. Dříve studoval na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde získal magisterský titul v oboru Informační systémy a technologie.

Pokud zrovna nevyvíjí další funkci pro Productboard, Daniel rád pomáhá začínajícím podnikatelům vytvářet špičkové produkty. Jako mentor se účastní Startup Weekendu a různých dalších akcí, kde pomáhá startupům a produktovým týmům řešit složité technické problémy.