[ 21. 2. 2023 podle Marta 0 Komentáře ]

ADI MORUN

Adi Morun

ADI MORUN

Microsoft, Chief Operating Officer CZ/SK

TÉMA: Bezpečný cloud pro finanční služby

[ 20. 2. 2023 podle Marta 0 Komentáře ]

MICHAL ŠMÍD

Michal Šmíd

MICHAL ŠMÍD

Amazon, General Manager

Michal Šmíd je od roku 2019 generálním ředitelem společnosti Amazon v České republice. Ve společnosti Amazon pracuje již více než sedm let a předtím byl generálním ředitelem dvou distribučních center v polské pobočce Amazonu. Má bohaté zkušenosti z oblasti automotive, logistiky a samozřejmě i e-commerce. Absolvoval magisterský obor materiálové vědy na ČVUT a také studoval na univerzitě v Uppsale.

[ 17. 2. 2023 podle Marta 0 Komentáře ]

STEFANO MAURO

mauro

STEFANO MAURO

Ecommerce Europe, Lead of the e-Logistics & Taxation Working CommitteInhoud

TÉMA: Konečně! Jednotná registrace k DPH v EU je (téměř) na světě.

“Stefano Mauro vede pracovní výbor pro e-logistiku a zdanění pro Ecommerce Europe. Stefano je Ital a má šestileté zkušenosti v oblasti veřejné správy EU v Bruselu. V rámci pracovního výboru pro e-logistiku a zdanění se Stefano zabývá různými tématy souvisejícími s přeshraničním doručováním zboží, a to jak na úrovni EU, tak na globální úrovni, od balíčku o DPH pro e-commerce přes legislativu DPH v digitálním věku, až po trh poštovních služeb a doručování, standardizaci a udržitelný rozvoj mobility.”

[ 16. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

MIROSLAVA BIREŠOVÁ

miroslava_biresova

MIROSLAVA BIREŠOVÁ

Kaufland Global Marketplace, Sales Manager CZ/SK

TÉMA: Úspěšný prodej na online marketplace - doporučení a první ukázka Kaufland Global Marketplace

Mirka pracuje ve společnosti Kaufland Global Marketplace od roku 2021 jako manažerka mezinárodního prodeje. Během své bohaté profesní dráhy v oblasti e-commerce se podílela na internacionalizaci na třinácti evropských trzích nebo na implementaci dvoustranných obchodních modelů. Pro Kaufland Global Marketplace Mirka získává nové prodejce z Česka a Slovenska pro kaufland.de, kaufland.cz a kaufland.sk a zároveň optimalizuje prodejní výkony stávajících partnerů.

[ 4. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

ROMAN DOBIÁŠ

roman_dobias

ROMAN DOBIÁŠ

Dognet, Country Manager

Téma: Výhody jedinečné spolupráce v Affiliate Marketing po celé Evropě

Roman se v e-commerece pohybuje již 13 let, Country Managerem affiliate sítě Dognet je od roku 2018. Digitální marketing zná z dlouholetých zkušeností jak z online marketingové a konzultační agentury, tak z pozice manažera e-shopu. Tento pohled a zkušenosti tzv. z druhé strany barikády a chápání strategie a cílů online marketingových aktivit využívá při hledání optimálních řešení affiliate kampaní klientů Dognetu.

Affiliate síť Dognet už více než 9 let profesionálně spravuje affiliate kampaně inzerentů v rámci celého CEE regionu. Aktuálně se staráme o více než 1000 kampaní a našim inzerentům zejména z řad e-shopů jsme přinesli více než 4 milionů objednávek v celkové hodnotě přes 6,7 miliárd Kč.

Spolupracujeme se všemi typy affiliate publisherů, ale zaměřujeme se hlavně na obsahové partnery s velkou přidanou hodnotu pro inzerenta. Ti u Dognet doručují 89 % návštěvnosti a 61 % ze všech objednávek.

Férovost, transparentnost, odbornost a rychlá komunikace jsou pro síť základními, klíčovými hodnotami. Zároveň pomáháme s rozvojem a optimalizací kampaní tak, aby inzerentům přinášely dlouhodobý a smysluplný výkon dle strategie, cílů a možností. A také kvalitní návštěvnost a konverze. Díky našemu přístupu nám svoji důvěru projevili např. Moebelix, Baumax, 4home, VOYO, Grizly, GATE, Dermacol a mnoho další.

[ 3. 11. 2022 podle Martina 0 Komentáře ]

MICHAL PĚCHOUČEK

michal_pechoucek

MICHAL PĚCHOUČEK

Gen, CTO & AI Professor

Michal Pěchouček je technický ředitel společnosti Gen, která vznikla spojením kyberbezpečnostních firem Avast a NortonLifeLock. Vede týmy zabývající se inovacemi a výzkumem v oblasti umělé inteligence, strojového učení a kybernetické bezpečnosti, a podílí se tak na naplňování vize společnosti posilovat digitální svobodu všech. Je také členem představenstva několika AI startupů a jako raný investor podporuje rozvoj umělé inteligence v Česku. Před nástupem do společnosti Gen působil více než 20 let jako profesor na ČVUT v Praze.

[ 3. 11. 2022 podle Martina 0 Komentáře ]

JAN JELÍNEK

jan_jelinek

JAN JELÍNEK

Alensa, Marketing Director

Vede tým marketingu pro 31 zemí v Alense, jednom z největších online prodejců kontaktních čoček v Evropě. V online marketingu začínal v roce 2001 a v průběhu let pracoval na řadě projektů na českém trhu i v zahraničí, včetně několika úspěšných startupů, ecommerce i politických kampaní. Pracoval pro Elephant Orchestra, ČEZ nebo Neo@Ogilvy, kde měl na starosti klienty jako je IBM, Air Bank, Intersport či Nespresso. Některé z těchto kampaní získaly ocenění EFFIE nebo dosáhly na shortlist Cannes Lions.

[ 3. 11. 2022 podle Martina 0 Komentáře ]

MILAN ŠMÍD

milan_smid

MILAN ŠMÍD

Packeta Group, CMO

Do Packety přišel Milan Šmíd jako marketingový ředitel ze Seznamu, kde více než šest let úspěšně řídil služby Zboží.cz, Sreality.cz, Sauto.cz a Firmy.cz. Jeho hlavní prioritou je zavedení jednotné marketingové strategie ve všech firmách skupiny a pomoc Packetě stát se globální logistickou platformou pro celý svět.

[ 3. 11. 2022 podle Martina 0 Komentáře ]

JITKA DVOŘÁKOVÁ

jitka_dvorakova

JITKA DVOŘÁKOVÁ

CZC.cz, General Manager

Téma: Krizový management – nový jev v e-commerce – vliv na další konsolidaci trhu

Generální ředitelka CZC.cz s dvacetiletou zkušeností na evropském trhu působí v e-commerce od roku 2010. V letech 2019-2021 v rámci Mall Group současně řídila region Mall South ve slovinské Lublani. Jako generální ředitelka pro region Střední a Východní Evropy společnosti Philips se stala první ženou v evropském vedení. Věnuje se i přednášení na VŠE Praha.

[ 3. 11. 2022 podle Marta 0 Komentáře ]

LIBUŠE ŠMUCLEROVÁ

libuse_smuclerova

LIBUŠE ŠMUCLEROVÁ

Czech News Center, Chair of the Board of Directors

TÉMA: Informace a AI - ''jejich atomové kufříky''

Předsedkyně představenstva a bývalá výkonná ředitelka Czech News Center, která se nyní věnuje strategii vývoje společnosti. V čele vydavatelství byla Libuše Šmuclerová generální ředitelkou od roku 2007. Na začátku kariéry pracovala v Československé televizi, v TV Nova a následně se soustředila na budování rodinného byznysu se svým tehdejším manželem, čímž byla síť klinik estetické medicíny Asklepion.