roman_dobias

ROMAN DOBIÁŠ

Dognet, Country Manager

Téma: Výhody jedinečné spolupráce v Affiliate Marketing po celé Evropě

Roman se v e-commerece pohybuje již 13 let, Country Managerem affiliate sítě Dognet je od roku 2018. Digitální marketing zná z dlouholetých zkušeností jak z online marketingové a konzultační agentury, tak z pozice manažera e-shopu. Tento pohled a zkušenosti tzv. z druhé strany barikády a chápání strategie a cílů online marketingových aktivit využívá při hledání optimálních řešení affiliate kampaní klientů Dognetu.

Affiliate síť Dognet už více než 9 let profesionálně spravuje affiliate kampaně inzerentů v rámci celého CEE regionu. Aktuálně se staráme o více než 1000 kampaní a našim inzerentům zejména z řad e-shopů jsme přinesli více než 4 milionů objednávek v celkové hodnotě přes 6,7 miliárd Kč.

Spolupracujeme se všemi typy affiliate publisherů, ale zaměřujeme se hlavně na obsahové partnery s velkou přidanou hodnotu pro inzerenta. Ti u Dognet doručují 89 % návštěvnosti a 61 % ze všech objednávek.

Férovost, transparentnost, odbornost a rychlá komunikace jsou pro síť základními, klíčovými hodnotami. Zároveň pomáháme s rozvojem a optimalizací kampaní tak, aby inzerentům přinášely dlouhodobý a smysluplný výkon dle strategie, cílů a možností. A také kvalitní návštěvnost a konverze. Díky našemu přístupu nám svoji důvěru projevili např. Moebelix, Baumax, 4home, VOYO, Grizly, GATE, Dermacol a mnoho další.